BookersDesk.Com
Krijuar Për Suksesin Tuaj.

Sistem i integruar i menaxhimit të pronave (PMS), menaxhim I platformave dhe motorr rezervimi për të gjitha llojet e akomodimeve.

Më Shumë

All Solutions 1 Platform


E fuqishme. Intuitive. E unifikuar. Një sistem për të drejtuar pronën tuaj.

 • 24/7 Suport

  Pa marrë parasysh kohën, ekipi ynë i përkushtuar për mbështetje është gati të ofrojë ndihmën e menjëhershme.

  Më Shumë
 • Pagesa Të Sigurta

  Shmangni gabimet dhe kurseni kohë për stafin dhe mysafirët tuaj, duke siguruar saktësi në transaksione.

  Më Shumë
 • Zero Komisione

  Rritni të ardhurat dhe shfrytëzimin tuaj duke zgjeruar praninë tuaj në internet përmes lidhjeve përkatëse të platformave.

  Më Shumë
about banner

Pse të na zgjidhni Ne?

Teknologjia jonë e avancuar dhe e specializuar në menaxhimin e pronave është ajo që na bën një zgjedhje të shkëlqyer. Ne kemi një ekip të specializuar me përvojë në fushën e menaxhimit të pronave. Ekspertiza jonë kombinohet me një qasje inovative dhe teknologji të fundit për të siguruar që pronat tuaja të menaxhohen me efikasitet dhe përgjegjshmëri.Siguria e të dhënave tuaja është prioriteti ynë. Përdorimi i protokolleve të sigurisë më të avancuara dhe teknologjia e koduar në nivel të lartë garanton që informacioni juaj është gjithmonë i mbrojtur.

 • 17

  Vite

 • 20+

  Shërbime

 • 3000+

  Klientë

BookersDesk.Com

Thjeshtoni rezervimet dhe shpërndarjen për ju dhe stafin tuaj

 • Merrni më shumë rezervime direkte – pa komision Softueri ynë kryesor i menaxhimit të hoteleve përfshin si standard një motor të drejtpërdrejtë hotelerie. Inkurajoni mysafirët tuaj të rezervojnë nëpërmjet faqes tuaj të internetit me komision zero dhe pa tarifë rezervimi .
  Më Shumë

 • Përmirësoni imazhin e pronës suaj me një proces rezervimi miqësor për celularin. Shijoni një përvojë argëtuese pa probleme për të gjithë mysafirët tuaj.
  Më Shumë

 • Softueri i menaxhimit ju ofron një gamë të gjerë funksionesh të përshtatshme për menaxhimin e një prone.
  Më Shumë

about banner
feature banner

PMS - PROGRAM HOTELI

Softuer për menaxhimin e pronës (PMS)

Sistemi ynë i menaxhimit ofron integrim midis disa platformave të rezervimit dhe PMS-së, në mënyrë që të përditësohet lehtësisht disponueshmëria e hotelit tuaj në internet dhe të merren automatikisht rezervimet nga faqja juaj e internetit ose platformat e tjera të hotelit.

 • Garaci Për Rezervime
 • Baza e Të Dhënave
 • Nivelet e Sigurisë
 • Statistika Të Detajuara

Cookies Consent

Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj në faqen tonë të internetit. Duke shfletuar këtë faqe interneti, ju pranoni përdorimin tonë të cookies. Më shumë...